NTC aréna Bratislava Bratislava

ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT

Hudba 22.06 13:00 14:00

Po úspešnom prvom ročníku sa 22. júna 2024 v Bratislave uskutoční druhý ročník open-air tribute koncertu

ROCK LEGENDS.

 

Na čo sa môžete tešiť?

- na veľkolepý 9-hodinový koncert rockovej hudby;

- na otvorenie strechy v NTC aréne, aby si tisíce fanúšikov rockovej hudby vychutnali tento zážitok naplno a to priamo pod holým nebom;

- na šesť plnohodnotných vystúpení šiestich najlepších tribute skupín zo Spojeného kráľovstva a Talianska počas jedného dňa.

Bude to naozaj výnimočné a skvelé!

 

Na koncerte vystúpia:

AC/DC UK (England) – tribute AC/DC. Počas prvého ročníka ROCK LEGENDS predviedli nezabudnuteľnú šou a uchvátili všetkých divákov. Aj preto sme neváhali a pozvali ich na druhý ročník ROCK LEGENDS a už teraz sa nevieme dočkať ich ďalšieho skvelého vystúpenia.

The Bohemians (England) – tribute Queen. "Skvelá show" - povedali o koncerte tejto kapely členovia skupiny Queen - Brian May a Spike Ednez. Podľa fan klubu Queen je to najlepšia tribute kapela Queen, aká aktuálne koncertuje.

Hotter Than Hell (England) – tribute KISS. V roku 2024 kapela oslávi 20. výročie a právom si nesie titul Európska tribute kapela číslo 1 na svete.

Nirvana Tribute (England) – tribute Nirvana. Síce koncertu Nirvany sa už zúčastniť nemôžeme, ale Nirvana Tribute vám priblíži atmosféru z koncertu tejto ikonickej kapely. Šou premyslená do najmenšieho detailu a originálne piesne Nirvany – to všetko nám umožní uctiť si pamiatku Kurta Cobaina naživo.

U2 Tribe (England) – tribute U2. Už viac ako 40 rokov znie hudba U2 z éteru rádií, v arénach či na štadiónoch naprieč všetkými kontinentami. Členovia U2 Tribe sa zaviazali zachytiť autentický zvuk a vystupovať s energiou a vášňou podobným spôsobom ako pôvodná kapela.

SAD European Metallica Tribute (Taliansko) – tribute Metallica. Ďalšia skupina oslávi na našom koncerte 20. výročie. Je intenzívne aktívna od roku 2004, hrá na najväčších pódiách po celej Európe a prináša šou a hudbu so silnými emóciami. Za 20 rokov skupina odohrala viac ako 1000 koncertov a je právom považovaná za najlepšiu Európsku tribute kapelu Metallica.

 

Šesť nezabudnuteľných predstavení, šiestich najlepších tribute rockových skupín našej doby za jeden deň! Bude to skvelé, nenechajte si ujsť!

 

Informácie k podujatiu:

Dvere NTC sa pre divákov otvoria už o 12:00 a koncert potrvá do 21:45.

Celý deň budú k dispozícii stánky s rôznym občerstvením a nápojmi.

Pre všetkých divákov bude v priestoroch NTC pripravená tanečná plocha ako aj miesta na sedenie. Práve tu si diváci môžu oddýchnuť, ako aj skonzumovať jedlo a nápoje.

 

Poponáhľajte sa! Kapacita NTC je obmedzená, takže sa predáva obmedzený počet vstupeniek. Vstupenka je platná celý deň.

Predaj sa uskutoční v troch etapách:

  • Prvá vlna vstupeniek bude dostupná v limitovanom množstve za 39€ do vypredania.
  • Druhá vlna predaja vstupeniek bude do 31. mája 2024 v cene 45€.
  • Posledná tretia vlna predaja vstupeniek bude po 31. máji 2024 do dátumu koncertu za 55€.

Rovnako, ako pri prvom ročníku je k dispozícii zvýhodnená skupinová vstupenka pre 4 osoby. Jedinou podmienkou je, že na koncert musia prísť všetci 4 spolu.

 

Usmernenia organizátora:

Pri vstupe do NTC dostane každý divák potvrdenie o účasti, vďaka ktorému bude môcť v prípade potreby odísť z NTC arény a vrátiť sa späť. Na miesto konania koncertu je vstup s vlastným jedlom a nápojmi zakázaný. V nepriaznivom počasí si organizátor vyhradzuje právo na uzavretie strechy NTC. Počasie nebude mať vplyv na prevádzku stánkov a koncertu.

Ďalšie informácie ako aj časový line up budú k dispozícii na webovej stránke showslovakia.sk, aj na Facebooku a Instagrame “Show Slovakia”.

Zmena programu vyhradená.

Vstupenky pre ZŤP v cene 1€ a doprovod v cene 19€ - predaj len na mieste v deň konania koncertu.

 

Predaj len formou HOMETICKET ! Zdroj informácií.